O nas

Pomysł na realizację projektu pod nazwą Grey Sparrow dojrzewał przez wiele miesięcy, a jego powstaniu przyświecała myśl zbudowania firmy opartej na pasji i energii.

Podstawą do pojawienia się na rynku z naszą ofertą było zawiązanie zespołu, który  swoim doświadczeniem, zaangażowaniem oraz energią jest w stanie zrealizować każdy nawet najbardziej zaawansowany projekt.

Nasza działalność sprowadza się do świadczenia profesjonalnych usług informatycznych skierowanych do firm handlowych, produkcyjnych oraz instytucji. Mówiąc najkrócej podstawową działalnością firmy jest obsługa informatyczna firm i instytucji zarówno w sferze programowej (dobór programów, wdrożenia, szkolenia pracowników)  jak i sprzętowej (serwery, sieci, czy też dobór urządzeń). 

Uwaga: Wspieramy wdrożenie: 

RODO (Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych)

 – audyty, analizy ryzyka, dostosowanie rozwiązań informatycznych do RODO.

W sferze informatyczne działamy na terenie województw warmińsko-mazurskiego i kujawsko-pomorskiego m.in. w Olsztynie, Toruniu, Ostródzie, Nowym Mieście Lubawskim, Iławie, Brodnicy i Lubawie. Posiadamy umiejętności kreowania wizerunku firm i instytucji w oparciu o najnowsze rozwiązania informatyczne. Jesteśmy w stanie odświeżyć bądź stworzyć od podstaw model firmy opierając się na szeroko pojętych analizach profilu działalności, grupie odbiorców, konkurencji etc.

Lokalizacja Biura

Dane kontaktowe:


Godziny pracy:

Pn – Sb / 9:00 – 17:00